O nás

Jmenuji se Markéta. Ráda tvořím, a odmalička mám ambice vytvořit něco, co bude pomáhat ostatním a zároveň mi to umožní využít moje nápady a neutuchající touhu vymýšlet, a následně nápady převést do dokončeného produktu, který může dělat radost ostatním. Rozhodla jsem se tedy s mojí mámou která má přezdívku Ryška, založit tento eshop, který mám plně na starost. 
Během pár let jsem potkala podobně nadšené lidi a ti mi pomáhají a vytváření různé motivy nebo ručně tvoří velmi zajímavé produkty jako třeba ručně háčkované a šité plyšáčky.

 

Vytváříme pro vás originální dárečky, různé krásné dekorace které jinde nenaleznete, jsou naše, a do budoucna máme v plánu také furrsuity s příběhem a jejich doplňky. Nenajdete u nás nic co bychom nakoupili na Aliexpressu a přeprodávali. Vše je od nás, od srdíčka a za všemi výtvory si stojíme.

Také podporujeme začínající umělce, a pomáháme jejich výrobky šířit do světa.

E-shop dále neustále vylepšujeme a pořád na něm pracujeme. Proto jsou i podněty od Vás velkým přínosem. Budeme rádi, pokud nám zašlete Vaše postřehy a zkušenosti během nakupování na našem eshopu, a to na e-mail ryskacraft@gmail.com

Kdo pro vás vytváří naše úžasné produkty?

Markéta

Založila jsem eshop na kterém chci poskytovat originální a kvalitní dárky.

Sama tvořím grafiku, miluju zvířátka a vypomáhám ve volném čase dvěma sdružením s grafickou prací.

Era Numin

Miluji cestování – hlavně na motorce (jako spolucestující). Ráda maluji spíše tradiční metodou, a mé oblíbené jsou akvarelové barvy a modelování ve 3D programech. Moji favorité jsou draci a fantasy figurky, čtení a PC hry.

Wolfie

Jsem věčné dítě a tvořilka.

Miluju všechny barvy duhy.

Tvořím z látek ale i vlny.

Všechno je tvořené s láskou a snažím se jí skrze své výtvory poslat do světa!

Austin

Tvořím náramky.

Katka Marková

Modelování figurek na lžičky a hrníčky z FIMO hmoty.

Nikimade Studio